Ботев Пловдив и Славия играят при резултат 0:0 в сблъсък от

...

НА ЖИВО: Ботев Пловдив - Славия 0:0, греда за гостите, пропуски за канарчетата

Ботев Пловдив и Славия играят при резултат 0:0 в конфликт от 34-ия кръг на efbet Лига.

Дебютните 15 минути на " Колежа " бяха много дейни и включваха неточни удари и от двете страни.

В 14-а минута домакините имаха искания за дузпа, само че основният арбитър Васимир Ел-Хатиб не счете, че има учредения да отсъжда дузпа.

Около 20-а минута " канарчетата " засипаха съперника с ъглови удари, а Виктор Генев тества Николай Кръстев на два пъти, само че стражът се оправи.

Последва ответен отговор от Славия. Галин Иванов остана на стрелкова позиция след подаване от Людовик Соарес, само че ударът на капитана беше доста неакуратен.

В 33-а минута  Галин Иванов изведе по отличен метод Ертан Томбак зад защитата на Ботев, само че ударът на крайния бранител срещна страничния дирек на вратата на Аргилашки.

Четири минути преди края на полувремето домакините пропуснаха златен късмет. След извеждащ пас Мартин Секулич излезе очи в очи с Николай Кръстев, само че вратарят избави по отличен метод с крайник.

В 56-а минута Ботев още веднъж беше покрай гол. След безредие в наказателното поле на Славия Николай Минков опитва мощен диагонален изстрел, само че Николай Кръстев сподели за следващ път инстикт.

Ето и съставите на двата тима:

Ботев Пловдив:  Георги Аргилашки – Станислав Работов, Виктор Генев, Папазов– Калдерон, Балтанов, Джеймс Ето’о, Николай Минков – Красиан Колев, Антоан Бароан – Мартин Секулич

Славия : Николай Кръстев – Венцислав Керчев, Натан Гасама, Емил Виячки, Ертан Томбак – Христо Попадийн – Людовик Соарес, Иван Минчев, Галин Иванов, Ерол Дост – Ахмед Ахмедов